O nas


Witamy w The Beauty Room by BiNatural


Nowa koncepcja Instytutu Piękna

The Beauty Room by BiNatural to zupełnie nowa koncepcja Instytutu Piękna. Instytut powstał w efekcie dynamicznego rozwoju firmy BiNatural, która jest wiodącym dystrybutorem urządzeń kosmetycznych oraz medycznych w Polsce. Firma została doceniona nagrodami m.in.: Tygrysy Biznesu czy Inspiracje Roku 2018.

Innowacyjny sprzęt

W naszym Instytucie posiadamy największy “park maszyn” po tej stronie Wisły. Wszystkie urządzenia są najwyższej klasy oraz pochodzą od sprawdzonych, zachodnich producentów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz międzynarodowe szkolenia pozwalają nam na świadome korelacje zabiegowe tak aby efekt finalny był dla Państwa jak najlepszy.

Skuteczne działanie

Posiadane urządzenia oraz technologię są w stanie uporać się z każdym Państwa problemem bądź niedoskonałością. Dodatkowo naszą ideą jest aby zabiegi nie traumatyzowały skóry oraz były bez okresu rekonwalescencji. Wierzymy, że takie podejście sprawi, że będą się Państwo czuli u nas bezpiecznie i komfortowo. Do zobaczenia! Milena i Grzegorz KrystosiakTeam gabinetu:


mgr Dominika Kuryłek 

Główny Kosmetolog i Manager

Dominika to nasza chodząca tablica Mendelejewa i Gordon Gould w jednym! To ona czuwa nad poprawnością wykonanych zabiegów w The Beauty Room oraz ich bezpieczeństwem. 

Wydział kosmetologii na warszawskim Podwalu ukończyła z wyróżnieniem. Silnie bazuje na zdobytej wiedzy i doświadczeniu wypracowanym w najbardziej prestiżowych warszawskich klinikach dermatologicznych. Jest kosmetologiem przez duże K! 

Pasjonatką pracy i wiedzy, której ta praca wymaga. Analizuje skład KAŻDEGO preparatu rozkładając go na czynniki pierwsze. A wszystko to po to by być jeszcze bardziej profesjonalną i mieć możliwość oferować swoim klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie.  Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych na twarz i ciało (laseroterapia, Bloomea, Evo3D, EXIMIA, Icoone, RF, US, IPL). 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama malutkiej Julii. 

mgr Karolina Bacińska 

Kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia, gdzie obroniła tytuł magistra ze specjalizacją kosmetologia bioestetyczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już na etapie studiów oraz podczas wieloletniej pracy w klinikach medycyny estetycznej i kosmetologii. Odbyła liczne szkolenia skupiające się na tematyce healthy aging.

W zawodzie stawia nacisk na odnalezienie przyczyny problemów skórnych i dobraniu celowanej pielęgnacji profesjonalnej i domowej. Specjalizuje się w zabiegach High-Tech, przeciwstarzeniowych i pielęgnacyjnych.

Prywatnie jest fanką filmów fantasy i haftu krzyżykowego.

 Beata Składanowska 

Recepcjonistka

Posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca Klienta w branży beauty. W Instytucie The Beauty Room odpowiada za bezpośrednią obsługę Klienta. Zawsze wita uśmiechem i pyszną kawą.

Jest osobą empatyczną, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi.

Prywatnie Beata jest szczęśliwą żoną. Pasjonuje się makijażem. Kocha zwierzęta i długie spacery.